Kirjeldus

Kuni 1500 m2 muru hooldamisel teeb Husqvarna Automower® 315 Mark II robotniiduk selle töö teie eest ära. Kompaktne neljarattaline disain tähendab, et see suudab niidutööga hakkama saada kuni 40% kaldega nõlvadel ja juhtida end läbi kitsaste käikude. Kui töö on tehtud, leiab kolmikotsingu funktsioon kiireima tee laadimisjaama tagasi. Lihtne kasutada ja puhastada, seda saab juhtida nutitelefoni kaudu ning sellel on külmumiskaitse ja ilmataimer, mis kohandab lõikeaegu vastavalt hooajale.

 • Automower® Connect@HOME                                                                                                                                                                                                                                                                Automower® Connect@HOME võimaldab niidukit seadistada nutitelefonis. Vajadusel saad niiduki peatada, saata laadimisjaama ning vaadata üldiseid aktiivseid seadistusi. Töötab kuni 10 m radiuses.
 • Süsteemne koridori niitmine

  Niiduk muudab vastavalt koridori laiusele niitmissüsteemi.

 • Murukasvu sensor

  Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

 • Kitsad koridorid

  Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.

 • Teisene niiduala

  Kui muru on jagatud eraldi aladeks, saate oma paigalduse sees seadistada teisese niiduala. Sekundaarse ala seadistamiseks peate seadistama piirdekaabli, et luua sekundaarse ala ümber saar. Pärast paigaldamist peate niidukit käsitsi nende kahe piirkonna vahel liigutama ja niiduk niidab valitud aja või kuni aku tühjenemiseni.

 • Spiraalniitmine

  Niitmissüsteem, mis aitab siluda niitmise ebatasasused. Tunnetades kohta, kus muru on kõrgem, lülitub masin automaatselt spiraalniitmisele ning niidab nii kaua, kui muru on ühtlane.

 • Kohtniitmine

  Spetsiaalne programm kiireks pikema muru niitmiseks piiratud alal. Sobib kasutamiseks näiteks aiamööbli aluste pindade niitmiseks peale mööbli eemaldamist. Asetage niiduk soovitud kohale ning käivitage programm. Niiduk hakkab niitma ringjalt liikudes. Peale niitmise lõpetamist läheb niiduk automaatselt tagasi tavaprogrammile.

 • Eemalt alustamine x3

  Niidukit on võimalik seadistada alustama niitmist teatud kaugusel laadimisjaamast. Mida suurem on niidetava ala, seda olulisem on, kui niidukil on rohkem kaugelt alustamise punkte.

 • Lihtne puhastada

  Pealmist katet ja niidukit on võimalik puhastada voolava veega. Kaasasoleva tööriistaga on katet lihtne eemaldada.