HUSQVARNA ROBOTNIIDUK AUTOMOWER® 450X

4 499,00

Tasuta tarne üle 300€ tellimustele

Kuumakse alates 114.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €
Tootekood: 7391736591836 Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Husqvarna robotniiduk Automover 450x

Tippmudel Husqvarna robotniidukite X-Line seerias. Suurepärane jõudlus keerukatel aladel, mis sisaldavad kitsaid läbikäike ja kuni 45% kallakuid. GPS juhtimisega navigatsioonisüsteem ja erinevad omadused nagu Automower® Connect annavad masinale intelligentsuse, et sinu muru oleks roheline ja ühtlsaelt niidetud kogu aeg. Tänu Automower® Connect rakendusele on sul võimalik oma niidukit jälgida ja seadistada igala ajal, ükskõik kus maailma otsas.

 • Automower® Connect.

  Automower® Connect annab teile täieliku kontrolli robotniiduki üle läbi nutitelefoni. Saate anda käivitamis-, peatumis- ja parkimiskäske, reguleerida seadeid, teateid vastu võtta ning varguse korral kõikjalt niiduki asukohta jälitada.

 • Kasutajasuhtlus.

  Kõik Automower® Connect rakendusega varustatud robotniidukid on võimalik ühendada ka Amazon Alexa ja Google Home süsteemiga. Lihtsalt esita häälkäsklus oma nutikõlarile ja masin kuuletub. Võimaldab kasutada lihtsamaid käsklusi nagu start, stop ja park. Lisaks võimalus küsida hetkelist staatust masina kohta.

 • GPS süsteem.

  Tänu sisseehitatud GPS süsteemile kaardistab niiduk aia ning korrigeerib oma niitmismustrit vastavalt vajadusele, tagamaks parima niidutulemuse.

 • Takistuse tuvastamine distantsilt.

  Sensorid tunnetavad ära teel oleva takistuse, aeglustavad niiduki enne takistuse vastu põrkumist.

 • Elektriline kõrguse reguleerimine.

  Elekrtiline niidukõrguse reguleerimine teeb niidukõrguse reguleerimise kiireks ja mugavaks.

 • Suurepärane niitmistulemus. Automower® niidab juhusliku mustri järgi, saavutades nii ilusa vaibasarnase tulemuse. Žiletiteri meenutavad terad lõikavad igast suunast, murulibled jäävad lühemad, mis omakorda tähendab paremat väetist ja samblavaba muru.
 • Automaatne laadimine.

  Kui niiduk vajab täiendavat laadimist, leiab see ise tee laadimisjaama.

 • Kitsad koridorid.

  Husqvarna Automower® tunnetab tänu anduritele isegi kitsaimad koridorid ning läbib need tõrgeteta. Tallamisjälgede vältimiseks varieerib ta oma liikumisteed läbi koridori.

 • Spiraalniitmine.

  Niitmissüsteem, mis aitab siluda niitmise ebatasasused. Tunnetades kohta, kus muru on kõrgem, lülitub masin automaatselt spiraalniitmisele ning niidab nii kaua, kui muru on ühtlane.

 • Varguse vastane kaitse/ PIN kood.

  Võimalik seadistada erinevaid turvatasemeid. Kui niiduk tõstetakse üles, siis käivitub alarm, mida on võimalik deaktiveerida ainult unikaalse PIN koodi abil.

 • Esimene põrkeraud.

  Kummist põrkeraud kaitseb niidukit puude, põõsaste ja muude objektidega kokkupõrkel tekkiva kulumise eest.

 • Väike energiakulu.

  Väike energiakulu võrreldes kulutustega traditsioonilisele muruniidukile.

 • Ilmastikukindel.

  Automower® on ilmastikukindel ja võib väljas olla ööpäevaringselt. Loodud vastu pidama probleemideta ka karmis Põhjamaa kliimas.

 • Ülivaikne töö.

  Uudse konstruktsiooniga rattamootorid teevad robotniiduki liikumise eriti vaikseks. Suurepärane müratundlikes piirkondades ning öisel niitmisel.

 • Murukasvu sensor.

  Niiduk kohandab oma tööaega vastavalt murukasvule, see tähendab seda, et kiirel kasvuperioodil niidab niiduk maksimaalsel võimsusel. Kuiva ja päikesepaistelise ilmaga vähendab niiduk võimsust ning niidab harvem.

 • Unikaalne lõikesüsteem.

  Husqvarna Automower® lõikab iga korraga ainult veidi, niidetud muru jääb murupinnale väetiseks. Tänu žhiletilaadsetele teradele väheneb oluliselt ka energiakulu.

Lisainfo

Mõõtmed 72 × 56 × 31 cm
Tööpiirkonna suurus

5000 m² ±20%

Maksimaalne kallak tööalal

45 %

Maksimaalne kallak piirdekaablile

15 %

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “HUSQVARNA ROBOTNIIDUK AUTOMOWER® 450X”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title