Home/Husqvarna/Lumepuhurid/HUSQVARNA ST 324

HUSQVARNA ST 324

1 799,00

Husqvarna ST 324 on sobilik kinnisvaraomanikele, kes vajavad suure jõudlusega ja vastupidavat lumepuhurit, mida oleks lihtne kasutada suurte pindade lumest puhastamisel. Sagedaseks kasutamiseks igasuguse lumega (uus ja vana lumi, 15-60 cm). Kaheastmeline süsteem, hüdrauliline ülekanne ja roolivõimendus mugavaks töötamiseks. Vastupidavad komponendid maksimaalseks kasutamiseks igasugustes ilmastikutingimustes – vastupidav korpus, valumalmist “avatud labadega” rootor ja 4 labaga tiivik. Soojendusega käepidemed, LED esituli ja elektriline starter mugavaks töötamiseks erinevates ilmastikutingimustes.Tootekood: 7391736584265 Kategooriad: , Sildid: ,

Kirjeldus

Husqvarna ST 324 on sobilik kinnisvaraomanikele, kes vajavad suure jõudlusega ja vastupidavat lumepuhurit, mida oleks lihtne kasutada suurte pindade lumest puhastamisel. Sagedaseks kasutamiseks igasuguse lumega (uus ja vana lumi, 15-60 cm). Kaheastmeline süsteem, hüdrauliline ülekanne ja roolivõimendus mugavaks töötamiseks. Vastupidavad komponendid maksimaalseks kasutamiseks igasugustes ilmastikutingimustes – vastupidav korpus, valumalmist “avatud labadega” rootor ja 4 labaga tiivik. Soojendusega käepidemed, LED esituli ja elektriline starter mugavaks töötamiseks erinevates ilmastikutingimustes.

  • Kaheastmeline süsteem

Lund suunab puhurisse pöörlev kruvi. Puhuris on kiiresti pöörlev tiivik, mis paiskab lume soovitud suunas.

  • Roolivõimendi

Võimalus diferentsiaalilukk välja lülitada ning ise valida, milline ratas/sild peaks vedama, teeb masinaga manööverdamise ja sellel töötamise lihtsaks.

  • Soojendusega käepidemed

Mugavaks töötamiseks külma ilmaga.

  • Vastupidav lumepurustaja

Vastupidav lumepurustusrootor tagab esmaklassilised töötulemused nii külmunud kui ka väga märja lume korral.

  • Reguleeritav käepide

Nelja astmeline käepideme kõrguse reguleerimine

  • Sügavamustrilised X-trac rehvid

Sügavamustrilised X-trac rehvid kindlustavad eriti hea haardumise.

Lisainfo

Töölaius

61 cm

Silindri kubatuur

252 cm³

Võimsus

5,78 kW

Kaal

106,6 kg

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “HUSQVARNA ST 324”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Title